NA BEWIJS VOOR OM-HETZE HERMAN BOLHAAR STEEDS MEER ONDER DRUK

LUISTER HIER [10 Sep 2015 12:27 Outgoing] NAAR EEN TELEFOONGESPREK DAT MICHA VANMIDDAG VOERDE MET HET HAAGSE PARKET-GENERAAL VAN HET OM * MICHA’S INZET: STOPZETTING VAN ALLE ZAKEN TEGEN HEM EN EEN SCHADEVERGOEDING * VALS SPEL VAN HET OM TEGEN MICHA STAAT NU VAST NADAT EEN ZAAK WERD AANGEBRACHT DIE REEDS BLEEK TE ZIJN GESEPONEERD

[wp_ad_camp_1]

3 Replies to “NA BEWIJS VOOR OM-HETZE HERMAN BOLHAAR STEEDS MEER ONDER DRUK”

  1. Dit is niet de vrijheid die psychopaten voor ogen hebben, omdat iets (raden wat) ze NIETS zegt/KAN zeggen. Wat betreft echte vrijheid is er een treffende uitspraak van Augustinus:

    Heb lief en doe wat je wilt.

    Heb lief en doe wat je wilt, moet zo geïnterpreteerd worden dat ware liefde altijd zelfgave is en het goede voor de ander wil. En dan kan je doen wat je wil, omdat het altijd op het goede gericht is.

Geef een reactie