NOG STEEDS WEIGEREN ALLE MSM IN DE STUKKEN OVER OMTZIGT DE NAAM DEMMINK TE NOEMEN. ALS DEZE DOOFPOT BARST IS HET EINDE DEEP STATE. EEN BIJBELS GEVECHT! TE WEINIG MENSEN HELPEN MEE, HELAAS! NIEMAND DURFT! SHAME!https://t.co/ktD4LyrmDF pic.twitter.com/315hsTsEOW
— Micha Kat (@drsmichakat) March 29, 2021
Volgens ondeskundigen zou Micha een obsessie met Demmink hebben. Bij narcisten en psychopaten ligt deze en liggen dergelijke (proactief beschadigend bedoelde) opmerkingen vóór op de tong.
Een obsessie is echter een ziekelijk gedreven staat voortkomend uit begeerte (zou Micha misschien de begeerlijke positie van Demmink willen innemen……..om ook zijn, Micha’s, diep/fundamenteel gestoorde/perverse dromen *ongestraft* zich, verbijsterend voor de goegemeente van ‘gullible fools’, tot volle bloei te kunnen laten ontpoppen….zoals psychopaten dat steevast plegen of pogen te bewerkstelligen ???). Is zijn bezwaar tegen Demmink volkomen gespeend van realiteit (bijvoorbeeld: Lady GaGa is verliefd op mij, maar beseft het alleen zelf nog niet) ?